Gruodžio 4 dieną (pirmadienį) Juodupės lopšelyje-darželyje vyko „Kiškių“ ir „Drugelių“ grupių Adventinis rytmetis. Vaikai žaidė draugystės žaidimą „Siuliukas mus jungia“, klausėsi muzikos mokytojos A. Trečiokienės atliekamos Adventinio laikotarpio dainos, sužinojo, ką reikia daryti ir ko nedaryti esant Adventui, ką reiškia – Adventas ir ko mes visi taip laukiame…

Vėliau savo siūlo gabaliukus – „spinduliukus“, kurie simbolizavo gerumą, draugystę, atsidavimą, pagarbą, meilę, atlaidumą ir kitas geras žmogaus savybes, jungėme į bendrą „saulutę“. Visi kartu išsidėliojome simbolinį Advento vainiką ir uždegėme pirmą Advento žvakelę. Klausydamiesi Adventinių dainų, visi ramiai nusiteikėme, pagalvojome apie save ir kitus, mąstėme, kaip galėtume būti geresni, kokius gerus darbus galėtume padaryti.

DSCF2984 [800x600]DSCF2993 [800x600] DSCF2997 [800x600] DSCF3005 [800x600]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia–>