Kovo 27 d. mūsų darželio vaikai, paruošti muzikos vadovės A. Trečiokienės ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės D. Milaševičienės, pasveikino Juodupėje vykusio iškilmingo vaikų dienos centro atidarymo, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos Prezidentės kampanija „Už saugią Lietuvą“ ir organizacija „Gelbėkit vaikus“, svečius. Dienos centro atidarymo šventėje dalyvavo LR Prezidentės patarėja Marija Dautartaitė, Rokiškio r. savivaldybės, Juodupės seniūnijos, vietos bendruomenės atstovai, socialiniai partneriai, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė ir būsimieji centro šeimininkai – Juodupės seniūnijos vaikai. Lėšų naujajam centrui Prezidentės globojamo projekto „Kalėdų naktį tylią“ kvietimu portale aukok.lt skyrė visos šalies žmonės. Patalpų remonto darbais prisidėjo Juodupės seniūnija bei VšĮ Juodupės komunalinis ūkis. Naująjį centrą Juodupėje galės lankyti per 20 vaikų.

dc6dc5dc4dc3dc2dc7