0cb0a213b794e85a1005b9ba640eeb7a

Noriu kad žinotumėt, jog adaptacija darželyje man gali būti labai skausminga.Priežasčių tam daugybė – aplinkos ir sąlygų pasikeitimas, svetimi suaugusieji, daugybė vaikų, nauja dienotvarkė ir t.t. Todėl į visa tai galiu sureaguoti labai audringai! Ne mažiau sunku bus ir mane prižiūrėsiančioms auklėtojoms. Bet aš žinau, kad jos geros ir visada man padės.

Man labai svarbu, kad jūs ir mano auklėtojos gerai sutartumėte. Pasistenkite, kad mano dienotvarkė namuose būtų kuo panašesnė į darželio, mokykite mane savarankiškumo.

Man truputį baisu, todėl pabūkite su manimi darželio grupėje bent keletą dienų.Aš pasijusiu ramiau ir lengviau priprasiu prie naujos aplinkos. Parama, šiluma ir jūsų buvimas šalia man padės greičiau susipažinti su draugais ir auklėtoja.

Aš norėčiau nusinešti į darželį savo mylimiausią žaisliuką. Tai suteiks man psichologinio komforto.

Aš taip noriu į darželį! Turėsiu ten tiek veiklos: mane išmokys lipdyti, piešti, konstruoti, dainuoti ir šokti. Išmoksiu prižiūrėti gėles, rūpintis gyvūnais ar paukšteliais, žaisti su draugais ir vartyti knygutes. Žinau, kad ten manęs laukia ir labai džiaugiasi!