Balandžio 12 dieną Juodupės lopšelyje-darželyje vaikus aplankė 2 Albinai: folklorinis muzikantas Albinas Batavičius ir iliuzionistas Albinas Gudukas. Liaudies muzikantas A. Batavičius vaikus supažindino su liaudies instrumentais: molinukais, švilpynėmis, tarškynėmis, birbyne, ragais, kanklėmis ir bandonija. Pasakojo, kaip jie buvo gaminami. Vaikai sužinojo, kuo grojo piemenukai, kaip skambėjo skerdžiaus ragas, kokių instrumentų garsais mėgavosi didikai… Labiausiai visus nustebino tai, kad ponas Albinas groja visais instrumentais, net gražiausią melodiją pagrojo polietileniniu maišeliu. Iliuzionistas Albinas Gudukas rodė netikėčiausius triukus, mokė, kaip juos atlikti. Labai daug juoko, susižavėjimo ir puikios nuotaikos suteikė išmoningai atlikti stebukladario pokštai.

DSCF3551 [800x600]DSCF3557 [800x600]DSCF3590 [800x600]DSCF3604 [800x600]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->