Juodupės lopšelio-darželio vaikai ir pedagogės dalyvavo respublikiniame plenere „Sniego karalystė 2018″. Šis pleneras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Labai apsidžiaugėme, kad iki plenero pabaigos datos ėmė ir prisnigo.  Vaikai prisiminė Lietuvos vėliavos spalvas, herbą, aiškinosi, kaip atrodo Lietuva žemėlapyje. Sausio 18 dieną kiekviena iš 3-jų darželio grupių paruošė indelius su spalvotu vandeniu (kiekviena grupė turėjo savo spalvą – vieną iš Lietuvos vėliavos spalvų). Indelius su vandeniu palikome darželio kieme nakčiai, kad sušaltų. Sausio 19 dieną visi susirinkome darželio kieme, kur vyko darbas. Iš sniego vaikai sukasė Lietuvos žemėlapio kontūrus, kurio kraštus nudažė rudu guašu, o iš spalvotų ledukų sudėliojo Lietuvos vėliavą. Savo darbelį pavadinome „Lietuva – tai mes“.

IMG_1137 [Desktop Resolution]IMG_1145 [Desktop Resolution]DSCF3250 [Desktop Resolution]DSCF3254 [Desktop Resolution]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia–>