Spalio 5 dieną Juodupės lopšelio-darželio kolektyvas šventė Mokytojo dieną. Didelis AČIŪ darželio direktoriui, kuris suorganizavo nuostabias keliones į Ilzenbergo dvarą, UAB „Baltic Mills“, bei Sadauskienės IĮ. Darželio kolektyvas apžiūrėjo Ilzenbergo dvarą, išgirdo gidės pasakojamą dvaro istoriją, paskanavo dvaro produkcijos. Dvare buvo įteiktos padėkos darželio darbuotojoms, bei pasveikintas ir apdovanotas kiekvienas darželio darbuotojas. Nuvykę į UAB „Baltic Mills“ buvome maloniai sutikti, apžiūrėjome fabriko darbą, produkciją. O Sadauskienės IĮ sudalyvavome edukacijoje „Šakočių namai“, patys bandėme kepti šakotį, bei buvome skaniai pavaišinti.

mokytojo (1) [Desktop Resolution] mokytojo (8) [Desktop Resolution] mokytojo (22) [Desktop Resolution] mokytojo (25) [Desktop Resolution] mokytojo (26) [Desktop Resolution] mokytojo (28) [Desktop Resolution]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia–>