2018 m. gegužės 11 d. keturi mūsų darželio priešmokyklinukai Adas, Karolis, Martynas ir Kornelijus, vadovaujami logopedės Renatos Jonaitienės, dalyvavo rajoninėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų viktorinoje „Tark žodelį, tark dar vieną“, kuri vyko Rokiškio lopšelyje-darželyje „Pumpurėlis“. Jos tikslas – skatinti aiškią, taisyklingą tartį, plėsti žodyną, plėtoti rišliąją kalbą, bei ugdyti meilę gimtajai kalbai. Vaikai parodė nuotaikingą komandos „Pagrandukai“ prisistatymą, atliko įvairias užduotis, ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Daug džiaugsmo vaikams suteikė šventėje pasirodęs klounas. (nuotr. R. Jonaitienės)

1 (2) [Desktop Resolution]1 (3) [Desktop Resolution]1 (6) [Desktop Resolution] 1 (20) [Desktop Resolution]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->