Ketvirtąją priešmokyklinukų vasaros stovyklos dieną, birželio 4-ąją, stovyklautojai praleido Rokiškio dvare. Čia vaikų laukė įdomios ir kūrybiškos edukacinės veiklos. Edukacijoje „Rankų darbo muilo paslaptys“ vaikai susipažino su muilo gamybos procesu, sužinojo, kaip gaminamas rankų darbo muilas, ir patys galėjo prisiliesti prie šio kvapnaus kūrybinio proceso. Vėliau stovyklautojai klausėsi pasakos „Kaip kvailelis karaliaus žentu tapo“. Pasakos metu vaikai pasinėrė į vaizduotės pasaulį, susipažino su pasakos veikėjais, jų nuotykiais. Stovyklautojai taip pat aplankė dvaro teritorijoje gyvenančius danielius. Vėliau vaikai dar pasisupo ant supynių, pasidžiaugė dvaro aplinka ir gražia vasaros diena.
Trečiąją priešmokyklinukų vasaros stovyklos dieną, birželio 3-iąją, stovyklautojai lankėsi Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje. Vaikai dalyvavo edukacijoje „Dvylika brolių, juodvarniais virtusių“. Jos metu jie ne tik klausėsi sekamos pasakos, bet ir improvizavo, žaidė žaidimus bei aktyviai įsitraukė į pasakos kūrimą. Po edukacijos stovyklautojai apsilankė L. Šepkos parke, kur smagiai leido laiką ir mėgavosi gardžiais ledais.
Antrąją priešmokyklinukų vasaros stovyklos dieną, birželio 2 d., stovyklautojai lankėsi Bajorų lėlių namuose ir žaidimų kambaryje. Lėlių namuose vaikai apžiūrėjo čia „gyvenančias“ lėles, įvairius eksponatus ir patys gamino siūlų lėlytes. Stovyklautojai taip pat išbandė vaidybos meną – trumpam tapo aktoriais ir kūrė mažus pasirodymus. Tą dieną vaikai užsuko ir į Bajorų biblioteką, kurioje apžiūrėjo tortų parodą. Vėliau jų laukė linksmybės žaidimų kambaryje. Grįžę į darželį, dienos įspūdžius vaikai įamžino piešiniuose.
Birželio 1-ąją, pirmąją priešmokyklinukų vasaros stovyklos dieną, vaikai vyko į Jūžintus, kur lankėsi Nemiros rankinių muziejuje. Vaikai apžiūrėjo įvairiausius muziejuje esančius rankinukus – nuo mažiausio ir tvariausio iki įdomiausio bei originaliausio. Apsilankymo metu vaikai ne tik susipažino su rankinių įvairove, bet ir patys kūrė rankinukus iš antrinių žaliavų. Vėliau visi ragavo gardaus medaus, žaidė lauko žaidimus, o grįžę į darželį savo patirtus įspūdžius įamžino popieriaus lape.
Gegužės 20-ąją Juodupės lopšelyje-darželyje vyko Rokiškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų 5-7 metų vaikų sveikatinimo renginys „Augu sveikas“. Renginio tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, aktyvinti bendradarbiavimą ir draugiškus ryšius tarp rajono darželių.
Juodupės miestelio stadione susirinko 5 komandos iš Rokiškio rajono darželių: Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro „Pelėdžiukai“, Juodupės lopšelio – darželio „Juodupės kiškiai“, Rokiškio Juozo-Tumo Vaižganto progimnazijos Laibgalių ikimokylinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Smalsučiai“, Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ „Pumpurėlio komanda“ ir Rokiškio lopšelio- darželio „Nykštukas” „Kiškiai greituoliai“. Renginį vedė fizinio ugdymo mokytojas Arnas Juškevičius.
Vaikai demonstravo savo vikrumą, draugiškumą ir sumanumą varydami ir perduodami rankomis krepšinio kamuolį, nešiodami iš lanko į lanką estafetines lėkšteles, kojomis varydami futbolo kamuolį, lazda – grindų ritulio kamuoliuką, atlikdami greičio ir šuoliukų estafetes bei vandens gėrimo rungtį.
Visą rungtynių laiką komandas palaikė ir drąsino policijos šuo Amsis, komandų mokytojos, Juodupės lopšelio-darželio vaikai ir darbuotojos. Komandas ruošusios mokytojos padėjo vaikams įveikti vandens gėrimo rungtį, o šuo Amsis rodė vaikams savo sportinį pasirengimą, gerą nuotaiką, priminė, kaip saugiai pereiti gatvę.
Šio renginio metu nugalėtojais tapo visos komandos ir buvo apdovanotos Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro padėkomis ir Juodupės lopšelio-darželio direktoriaus paruoštomis dovanėlėmis.
Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia ->RENGINIAI/FOTO GALERIJA
Balandžio 23 d. „Kiškių“ grupės ugdytiniai vyko į Rokiškio areną, kur dalyvavo priešmokyklinio amžiaus vaikų rytmetyje „Linksmoji gimtadienio mankšta“, skirtame paminėti Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ 50-ies metų jubiliejų. Rytmetyje netrūko vaikų juoko, džiaugsmo, judesio ir gerų emocijų. Vaikus pasitiko Klounas ir Kakė Makė. Jie kartu su vaikais mankštinosi ir linksmai išdykavo. Po mankštos vaikai ir mokytojos buvo apdovanoti padėka bei saldžia dovanėle.























