logo

Vykdant sveikatą stiprinančios mokyklos programą, balandžio 29 dieną Juodupės lopšelyje-darželyje vyko Rokiškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų 5-7 amžiaus vaikų sveikatinimo renginys „Augu sveikas“. Jo tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą lauke, aktyvinti bendradarbiavimą ir draugiškus ryšius tarp rajono darželių. Renginyje dalyvavo 7 komandos: Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ – „Pumpurėlis“, Rokiškio lopšelio-darželio “Varpelis“ – „Sveikatą stiprinanti komanda“, Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus – „Boružėlės“, Pandėlio gimnazijos priešmokyklinukai – „Pandėlys“, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Laibgalių skyriaus – „Smalsučiai“, Rokiškio lopšelio – darželio „Nykštukas“ – „Boružėlės“ ir Juodupės lopšelio-darželio – „Draugystė“.  Pavasariškai šilta saulutė kvietė visus judėti, suteikė sportinės energijos ir geros nuotaikos. Vaikai, aktyvai pasimankštinę kartu su mokytoju Arnu Juškevičiumi, stojo komandomis dalyvauti estafečių rungtyse. Čia teko pademonstruoti ir greitumą, ir sumanumą, ir sportinius gebėjimus. Tik prasidėjus rungtynėms stadione pasirodė netikėtas, bet visiems gerai žinomas svečias – policijos bičiulis Amsis. Jis mielai prisijungė prie sportuojančių vaikų, o pasibaigus rungtynėms palydėjo visus iš Juodupės stadiono iki darželio, papasakojo ir parodė, ką reikia daryti, norint saugiai pereiti gatvę.

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->

5