Kovo 29 d. į Rokiškio švietimo centrą susirinko būrys rajono priešmokyklinukų į skaitovų konkursą „Seku, seku pasaką“.
Pasakas sekė Rokiškio lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Pumpurėlis“, „Varpelis“ auklėtiniai, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokinė, Juodupės lopšelio-darželio auklėtinės.
Renginį organizavo Rokiškio švietimo centras ir Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai kartu su rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodine taryba. Konkursą vedė Nykštukas (mokytoja Rimutė Mateikienė) ir Pepė Ilgakojinė (mokytoja Kristina Gasiūnienė), kurios drąsino, linksmino, palaikė dalyvius.
Skaitovus stebėjo vertinimo komisija – režisierė Dalia Ziemelienė, bibliotekininkė Nadiežda Ivanova ir mokytoja Liucija Varnienė.
Visi buvo nuostabūs, o vaikų sekamos pasakos sužavėjo ir dalyvius, ir komisiją.
seku pasaką