Gruodžio 21-22 dienomis Juodupės lopšelyje-darželyje vaikučius aplankė Kalėdų senelis. Labai gaila, kad šiemet kartu su vaikais pasidžiaugti šventiniais renginiais negalėjo tėveliai. Tačiau vaikai vis tiek smagiai pasilinksmino. “Drugelių” grupės vaikai ieškojo ir rado Kalėdas. O paieškos buvo labai linksmos, pakeliui vaikai sutiko besmegenį Olafą, lėlių teatro pasakėlę “Į ką panašus sniegas”, linksmus “Nykštukus”… ir  Kalėdų senelį su dovanų maišu. “Kiškių” grupės vaikai dainavo, žaidė, šoko ir smagiai leido laiką su Kalėdų seneliu. “Pagrandukų” grupės vaikai jau dideli, priešmokyklinukai. Jie parodė, kiek jau daug visko moka, dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus, žaidė su seneliu. Na o patys mažiausi “Nykštukai”, taip pat smagiai leido laiką senelio kompanijoje, pramogavo, mėtėsi minkštomis “sniego gniūžtėmis”.

nykšt. kal. drg. kal. drg. kal,kišk. kalėd.