Juodupės lopšelyje-darželyję visą savaitę priešmokyklinukai stovyklavo. Pirmą stovyklos dieną stovyklautojai apsilankė Juodupės gimnazijoje, kur apžiūrėjo sporto salę ir savigynos būrelio salę. Pamatė, kur vaikai lipdo iš molio, piešia ir dainuoja. Po to ilsėjosi ir žaidė puikiai įrengtame paplūdimyje. Antrą dieną apsilankė “Lėlių namuose” Bajoruose. Čia “gyvena” lėlės ir daug gražių pasakėlių. Vaikai klausėsi ir vaidino pasakas, apžiūrėjo lėlių kolekciją. Bajorų bibliotekoje – varlyčių kolekciją. Vėliau žaidė “Lėlių namų” kiemelyje. Po kelionės Juodupės bibliotekoje klausėsi pasakos, bibliotekininkė vaikams įteikė skaitytojo korteles. Trečią dieną apsilankė Rokiškio policijoje. Ten sužinojo, kur laikomi sulaikyti žmonės, kur ir kaip dirba policininkai, koks puikus yra kambarys vaikams, kaip nuimami pirštų antspaudai… Vėliau lankėsi Rokiškio krašto muziejuje. Aplankė prie muziejaus gyvenančius danielius ir juodąsias gulbes. Ketvirtą dieną apsilankė Biržų pilyje, užlipo į Kirkilų apžvalgos bokštą, bei pamatė “Karvės olą”. Paskutinę stovyklos dieną apsilankė Juodupės vilnonių audinių fabrike, kur pamatė audimo mašinas, užuodė vilnos kvapą, pačiupinėjo jau pagamintą produktą. Vėliau Juodupės kultūros centre apžiūrėjo istorines nuotraukas, sportavo sporto klube, bei patys tapo muzikantais ir artistais.

1 (2) 1 (10)2 (12) 2 (38) 3(1) 3(19) 4.25.4

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->