Rugsėjo 18 dieną Juodupės lopšelyje-darželyje į „Rudens futboliuko“ varžybas susirinko 8 priešmokyklinukų komandos iš Rokiškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų : Kamajų, Pandėlio, Juodupės, Obelių, Laibgalių ir Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas“. Kiekviena komanda sužaidė su visomis dalyvaujančiomis komandomis. Tarp komandų užvirė draugiška, tačiau arši kova. Kas nugalės? Pasibaigus varžyboms paskelbti 1–3 vietų laimėtojai: I-a vieta atiteko Pandėlio gimnazijos priešmokyklinukams, II-ą vietą laimėjo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos priešmokyklinukai, o III-ia vieta atiteko Rokiškio lopšelio-darželio „Nykštukas“ komandai. Tačiau neliūdėjo ir tos komandos, kurioms nepasisekė tapti prizininkais, nes visi puikiai praleido laiką, aktyviai pasportavo, turėjo daug gerų emocijų… O, be to, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro padėkomis ir prizais buvo apdovanotos visos dalyvavusios komandos.

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->

2 6 15 20