Birželio 1 d. ,,Pagrandukų vasaros” stovyklautojai apsilankė Kriaunų muziejuje, daug ką pamatė ir sužinojo, pasidarė po žvakę. Paskui nuvyko į Salų dvarą. Ten pasivaikščiojo, apžiūrėjo dvarą, stebėjo senus nupjautus medžius, pamatė stručius ir alpakas. Vaikai smagiai leido laiką ant batuto, pietavo dvaro svetainėje, aplankė Pavasario kambarį. Labai patiko pasirašyti atsiliepimų knygoje su plunksna.

Birželio 2 d. ,,Pagrandukų vasaros” stovyklautojai aplankė Zarasus, Šlyninkos vandens malūną. Apžiūrėjo malūną, suko girnas, senoviškai nusiplovė rankas, valgė skanius razavinius blynus su uogiene. Buvo puiki, įspūdžių pilna diena!

Birželio 3 d. stovyklautojai vyko į Rokiškio gaisrinę. Kadangi gegužės mėnesį ugniagesiai buvo atvykę į mūsų darželį, tai vaikai daug ką žinojo ir puikiai atsakinėjo į gaisrininkų klausimus. Visi norėjo įlipti į kabiną, matavosi gaisrininko šalmą. Vienas berniukas jau žino savo norą – užaugęs tapti gaisrininku.

Stovyklautojai aplankė Bajorų ,,Lėlių namus”. Pirmiausia pažaidė kiemo aikštelėje, paglostė stebuklingą jonvabalio uodegėlę, kad išsipildytų norai. Paskui vaikai pateko į lėlių karalystę, kur patys ardė ir sudėjo lėles iš detalių, klausėsi pasakos apie Miegančią princesę. Apžiūrėjo teatro lėles ir kiekvienas vaikas turėjo galimybę pavaidinti. Apžiūrėję lėlių muziejų, vaikai pagal fotonuotraukas ieškojo lėlių. Nepastebėjome, kaip pralėkė laikas. Buvo labai smagu!
Birželio 6 d. ,,Pagrandukų vasaros” stovyklautojai vyko į Ilzenbergo dvarą ir ūkį, dalyvavo edukacinėje programoje ,,Gamtos ir žmogaus darna”. Vaikai susipažino su Ilzenbergo parko ir ūkio gyventojais, įvairiais triušiukais, žąsų pulku, retais paukšteliais. Visi stovyklautojai susikibę rankomis apkabino parko ąžuolą. Edukacijos pabaigoje buvo patrankos šūvis. ,,Pagrandukų vasaros” stovyklautojai taria didelį AČIŪ Ilzenbergo dvarui už dovanėles.
Birželio 7 d. stovyklautojai dalyvavo saldžioje edukacinėje programoje L Sadauskienės individualioje įmonėje. Vaikai minkė tešlą, dekoravo grybukus, sausainius, kepė šakočius. Edukacinėje programoje visi atsiraitoję rankoves darbavosi. Po edukacinės programos vaikai laiką leido sporto aikštyne.
vasara1 vasara9 vasara23 vasara14 vasara28vasara21