Birželio 3-7 dienomis Juodupės lopšelio-darželio priešmokyklinukai stovyklavo. Pirmadienį vaikai aplankė Biržų pilį, Astravo dvarą, perėjo ilgiausią Lietuvoje tiltą per Širvėnos ežerą, smagiai leido laiką “Šiaurinėje rančoje”.Antradienį stovyklos “Pagrandukų vasara” vaikai lankėsi “Riaubonių parke”. Ten linksmai leido laiką, sukosi karuselėse, šokinėjo ant batutų. Dinozaurų parke pamatė daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, judančių drakonų, stebinančių savo neįprasta išvaizda ir milžiniškų judančių vabalų…Trečiadienį “Pagrandukų vasaros” stovyklautojai Rokiškio senamiestyje išgirdo ir suvaidino Rokiškio vardo kilmės istoriją, skaičiavo seniau ten buvusias mokyklas ir kiškio pėdas. Lankėsi Rokiškio Šv. Mato bažnyčioje, pamatė restauratoriaus darbą, skaičiavo bažnyčios arkas, surado paslėptą dokumento, kuriame pirmą kartą buvo paminėtas Rokiškis, kopiją. Vėliau apsilankė Salų dvare, dalyvavo karvutės gaminimo edukacijoje, susidraugavo su robotuku ir pasivaišino. Ketvirtadienį stovyklautojai lankėsi policijoje, apžiūrėjo pareigūnų darbo vietas, sporto salę, areštinę… Sužinojo, kokiu reikia būti, kad taptum policininku ir kaip jaučiasi areštuotas žmogus. Vėliau poilsio ir pramogų parke “MilAdrija” žaidė taiklumo ir išmanumo žaidimus, valdė mašinėles, su metalo detektoriais ieškojo paslėptų pirato lobių…Penktadienį vaikai keliavo į Rokiškio darželį “Nykštukas”. Ten juos pakvietė “Pasaka mano kieme” dalyviai. Vaikai žiūrėjo spektakliuką “Ropė”, šoko, žaidė ir vaišinosi. Vėliau apsilankė Bajorų bendruomenės ką tik įrengtoje “Vaikų žaidimų erdvėje”. 

1 2 3 9

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->