Juodupės lopšelio darželio vaikų vasaros stovykla ‚Pagrandukų Vasara“ prasidėjo nuo Ilzenbergo dvaro ūkio edukacinės programos. Programoje vaikai buvo supažindinti su  ūkio vykdoma veikla bei auginamais gyvūnais, klausėsi gidės R. Šimėnienės pasakojimo apie dvarą bei gaminama produkcija ir keliavo į šeimininkų namų degustuoti produkcijos. Stovykloje  sulaukėme svečių iš Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos, inspektorius V. Kulikauskas vaikams suteikė žinių apie saugumą prie vandens vasaros poilsio metu.  Antrą stovyklos dieną, vaikai keliavo į Utenos rajoną Triušiukų slėnį. Triušiukų slėnyje grožėjosi įvairiausių rūšių triušiais, tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, avytėmis, alpakomis, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Trečią dieną vyko į Rokiškio krašto muziejų dalyvauti edukacinėse programose ir žiūrėti pasakos. Ketvirtoje dienoje vyko į Raubonių ir gyvūnų parką. Parke pamatė daug natūralaus dydžio riaumojančių ir judančių dinozaurų, gyvūnų parke pamatė virš 30 rūšių įvairiausių gyvūnų nuo mažyčių voveryčių iki gamtos Karaliaus liūto. Stovyklos uždarymo dieną užbaigė dalyvaudami edukacinėje programoje savo Juodupės miestelio L. Sadauskienės kepykloje, ten vaikai susipažino su konditerio profesija ir patys pabuvojo konditeriais, dekoravo sausainius. Praleidę turiningai laisvalaikį, priešmokyklinio ugdymo vaikai užbaigė savo gyvenimo pirmąjį etapą, baigė darželį ir pilni įspūdžių pasiruoš į mokyklą pirmąją klasę. 

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->

13 11 3 5