Stovyklautojai vyko pas tautodailininkę Genutę Šimėnienę. Tautodailininkė vaikams parodė 100 metų stakles bei visą audimo procesą – kaip audžiamos staltiesės, rankšluosčiai, tautiniai rūbai bei kiti gaminiai. Pabuvoję pas tautodailininkę, vaikai keliavo į Juodupės girininkiją pas girininką Rytį Andriuškevičių. Girininkas papasakojo apie danielių gyvenimą, ragų metimo procesą. Vaikai nunešė danieliams morkų ir obuolių, sumetę gėrybes į aptvarą, ėmė stebėti. Pirmas atėjo bandos vadas, o vėliau patelės. Girininkas vaikams minėjo, kad danieliai, gyvendami bandoje, nėra labai draugiški, tad linkėjo vaikams nesipykti, būti draugiškais. Po to vaikai keliavo prie Vyžuonos upės, kur suorganizavo pilių statymo konkursą. Paplūdimyje auklėtojos su vaikais aptarė stovyklos veiklą. Gaila, kad stovyklos laikas taip greitai baigėsi. Kad būsimieji pirmokai pasisemtų daugiau jėgų kitiems mokslo metams, nuvykę į gimnazijos stadioną, apibėgo draugystės ratą.

IMG_4581 [Desktop Resolution]IMG_4592 [Desktop Resolution]IMG_4635 [Desktop Resolution] IMG_4670 [Desktop Resolution]

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia->